JAH, Eestis on oravat!

Koos Eesti rahvaga oleme viimase 25 aastaga üles ehitanud eduka ja omanäolise väikeriigi, mille üle oleme kõik saanud ikka ja jälle uhkust tunda. Tänane Eesti on nii Sinu kui Reformierakonna nägu – oleme koos ellu viinud paljud viimasel kolmel kümnendil Eestile edu toonud otsused!

Me oleme ühiselt tähtsaks pidanud lihtsat ja ettevõtlust soosivat maksusüsteemi, pakkunud peredele kindlust (van)emapalga näol, loonud kaasaegse e-riigi ja panustanud Eesti kaitsesse 2% SKP-st. Me oleme seni hoidunud võlgu elamisest ja panustanud liberaalsele turumajandusele. Koos oleme Eesti viinud Euroopa Liitu, NATO-sse ja võtnud kasutusele euro.

Paraku kas pole nii, et tunneme viimasel ajal üha rohkem, et Eesti liigub vales suunas? Kogu meie areng ja edu on justkui käest libisemas? Ka Sulle ei meeldi tagurlus ja vastutustundetu käitumine, mis iseloomustab Eesti tänaseid valitsejaid? Sind häirib samuti pidev valetamine, räuskamine ja kultuuritus, mis on meie ühiskonda märkamatult sisse hiilinud ning ootamatult uueks normaalsuseks saanud?

Kui ka Sina soovid, et Eesti jätkaks kursil, kus pilk on suunatud tulevikku ja Euroopasse; kus hinnatakse kõrgelt avatust ja vabadusi, edasipüüdlikkust ja ettevõtlikkust; kus ehitatakse jõukamat riiki, mis oleks kindlalt kaitstud koostöös meie seniste heade liitlastega, siis JAH, Sinus on oravat!

Liitu ainukese meeskonnaga, kes sellist Eestit ehitab ja kaitseb. Tule koos meiega ja anna oma panus parema Eesti jaoks!

Tule Reformierakonda!