Andres Sutt kutsub Sind liituma!

Andres on tõeline Eesti rahandusmaailma tipptäht ja nii Reformierakonna kui kogu Eesti õnneks on ta otsustanud oma kogemusi ja oskusi rakendada nüüd poliitikas. Ta liitus Reformierakonnaga 2018.a augustis, kuna talle läheb korda Eesti riigi majanduslik edu. Nagu ilmselt paljud Eesti inimesed, soovib ka Andres Sutt ehitada Eestist jõukama ja maailma mastaabis konkurentsivõimelise riigi. Selle nimel töötab ta Riigikogus koos mõttekaaslastega ning ootab ka Sind liituma.

Andres on sündinud ja koolis käinud Tartus ning vahepeal elanud 10 aastat USA-s ja Luksemburgis. Välismaal elades oli Andresel alati Eesti nii peas kui südames kaasas ning kindel soov ühel ajahetkel oma rikkalik kogemus Eestisse tagasi investeerida.

25-aasta pikkust rahvusvahelise rahanduse ja panganduse kogemust omav mees on töötanud nii Rahvusvahelises Valuutafondis (IMF), asepresidendina Eesti Keskpangas, Euroopa Finantsstabiilsuse Fondis (EFSF), Euroopa Stabiilsusmehhanismis (ESM) kui ka Eesti Energias.

Andres Sutt kandideeris esmakordselt Riigikogu valimistel 2019. aastal Tallinnas ning jõudis edukalt Riigikogusse. Täna on ta Riigikogu rahanduskomisjoni ja korruptsioonivastase erikomisjoni liige.

Tule Reformierakonda!