Marko Mihkelson kutsub Sind liituma!

Markole meeldib teha asju südamega, sealhulgas ka poliitikat. Marko visioon on, et väike Eesti riik peab olema selles suures maailmas väga selgelt uutele ideedele orienteeritud ja tulevikku vaatav. Ta tunneb, et oravate seas on ta leidnud endale superhea meeskonna, kellega koos uusi lennukaid ideid välja mõelda ja ellu viia.

Marko osutus Riigikogusse valituks juba 2003. aastal, Reformierakonna liige on ta alates 2018. Enne seda, aastatel 1997-2000, töötas Marko Postimehe peatoimetajana ning tegi edukat ajakirjaniku karjääri. Tänasel päeval tuntakse Markot kui Eesti üht juhtivat väliseksperti – sellele kuvandile aitas kindlasti kaasa tema töö Balti Venemaa Uurimise keskuse direktorina aastatel 2000-2003.

Marko Mihkelson juhtis eelmises Riigikogu koosseisus väliskomisjoni ning praeguses kooseisus on ta väliskomisjoni aseesimees. Ta omab mitmete rahvusvaheliste delegatsioonide juhtimise kogemust, aastatel 2003-2007 oli ta Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni juht ning 2011-2019 NATO Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni juht. Lisaks on Marko Mihkelson avaldanud raamatud „Venemaa: valguses ja varjus“ ning „Murdeajastu“ ja hulgaliselt välispoliitikaalaseid artikleid Eesti ning välisriikide ajakirjanduses.

Kui ka Sinul on uusi julgeid ideid, tule Reformierakonna meeskonda – viime need koos ellu!

Tule Reformierakonda!