Mart Võrklaev kutsub Sind liituma!

Mart oli juba noore koolipoisina aktiivne kaasarääkija. Ta ei tahtnud lasta teistel oma eluolu üle otsustada, vaid soovis ise öelda, kuidas asjad peaksid käima. 2009. aastal kutsusid sõbrad tegusa ja särava Mardi Reformierakonda, et Rae valla tegevustes kaasa rääkida. 2012.a sai Mardist Rae vallavanem ning tal oli võimalus juhtida üle seitsme aasta üht Eesti noorima elanikkonnaga ja kõige kiiremini arenevat Rae valda, kus tema eesmärgiks oli luua vallast unelmate kodupaik noortele peredele.

Peale edukat omavalitsusjuhi kogemust liikus ta Riigikogusse, et kaasa rääkida juba kogu Eestit puudutavates küsimustes. Aga visioon majanduslikult edukast, perekonda väärtustavast ning euroopalikke väärtusi kandvast kodust on Mardil endiselt silme ees. Kahe väikese poisi isana ongi Mardi unistuseks luua Eestist ideaalne elukeskkond järgnevatele põlvedele.

Mart Võrklaev on oma hea ja kauaaegse omavalitsusjuhi kogemusega silma jäänud koguni Euroopas, kus ta valiti 2015. aastal Euroopa Liidu Regioonide komitee liikmeks. Lisaks valiti ta 2018. aastal Tallinna kuldse ringi – Harjumaa parimaks omavalitsusjuhiks, pälvides Holmeri auhinna.

Kui ka Sinul on soov muuta oma kodupaik paremaks elukeskkonnaks, siis tule liitu Reformierakonnaga, Mart juba ootab Sind!

Tule Reformierakonda!