Signe Riisalo kutsub Sind liituma!

Signe on Eesti üks kõige pikema kogemusega lastekaitse ja hoolekande valdkonna ekspert, kes on täiendanud ennast selles valdkonnas juba alates 1993. aastast. Signe on osalenud ka ÜRO lapse õiguste konventsiooni Eesti raporti koostamisel ja kaitsmisel. Riigikogus osaleb Signe Riisalo sotsiaalkomisjoni ja Rahvastikukriisi lahendamise probleemkomisjoni töös. Eelnev pikaaegne töökogemus Sotsiaalministeeriumist annab Signele kindlasti sisulise suure eelise ning tema kogemus Eesti seadusandlikule kogule on asendamatu.

Signe astus juba 30 aastat tagasi noore idealistina Liberaaldemokraatlikku Erakonda, kus tal oli võimalus juhtida noortekogu ja otsustada juhatuses tollase erakonna poliitika üle. Selle ilusa kevadpäeva ja tänase päeva vahele jäi 26 aastat tööd lastekaitse ja hoolekande valdkonnas, kus Signe on saanud vaieldamatult eksperdiks.

Esmakordselt kandideeris Signe 2019. aasta Riigikogu valimistel, kus osutus asendusliikmena ka valituks. Poliitika tegemine on Signe sõnul võrreldav maratonijooksu või avamerel purjetamisega – see kõik on üks pidev rügamine ülla eesmärgi nimel.

Reformierakonna tulemusele orienteeritud meeskond sobib Signele ideaalselt ja ta kutsub ka Sind  meie tiimi, sest Reformierakonda tullakse, et jääda!

Tule Reformierakonda!